Музей «Родини»

026

Адреса: вул. Вакуленчука, 50-А

При СШ №113

Телефони: 564-25-84

Керівник музею: Коломицька Тетяна Володимирівна

Години відвідування: за домовленістю.

   Такими словами зустрічає відвідувачів музей «Родини», який існує з 2007 року. Ініціатором створення музею являється Коломицька Т.В., вчитель християнської етики. Сприяли відкриттю та розвитку музею також директор школи Щенявська Н.Б. та завуч по виховній роботі Кузьмич Т.Ю. Маючи добре серце та володіючи невичерпною енергією і спадщиною, яку залишили їй її батьки, Тетяні Володимирівні захотілося поділитися цим з іншими. Створити осередок родинного тепла, де буде зібрана історія, звичаї, колорит української родини. Підхопивши ідею Коломицької Т.В., вчителі школи також поповнили експозицію своїми родинними реліквіями, і тому цей музей по праву можна назвати музеєм шкільної родини.

   Експозиція музею розташована в окремій кімнаті. Кожен предмет у цьому місці дихає яскравим і насиченим історичним минулим. Колекція музею налічує понад 300 експонатів. Це предмети народного вжитку: колиска, вербове корито, в якому купали малих дітей, пікальна діжа, солом’яник для зерна, з якого засівали поле, старий стіл 1930року, ліжко 1905року (стандарт ліжка 75 см), ступа; одяг середини та кінця ХІХ століття та сучасності; можна почути цікаву розповідь про рушники та їх різновид, побачити друковані видання середини ХІХст. – початку ХХст.

   В експозиції музею представлені зразки різних видів народного мистецтва: килими, вишивка, кераміка, дерев’яні експонати з розписом, народний живопис, ткацтво.

   Екскурсія проходить комбіновано з піснями, танцями, міні-виставами. В музеї проводяться уроки християнської етики, родинні свята, вечорниці.

   Керівник музею велика ентузіастка, що дає їй наснаги разом з дітьми та вчителями робити шкільне життя яскравішим та незабутнім, а ще займатися благодійністю.

   Співпрацюють з Дарницькою радою ветеранів війни, з реабілітаційним центром дітей хворих на ДЦП, з лікарнею Червоного Хутору, з Вузловою лікарнею №1 станції Дарниця, з Центром сім’ї та молоді Дарницького району. Їдуть до них із своєю програмою та запрошують до себе.

Краєзнавчий екскурс «Київський Париж – вулиця Архітектора Городецького» бібліотеки ім. А. Чехова.

Перший в цьому році краєзнавчий екскурс з циклу «Київ: вулиці, будинки, долі…» був присвячений вулиці Архітектора Городецького. Завідувач бібліотеки ім. А. Чехова Вікторія Шарафаненко запропонувала захоплюючу віртуальну прогулянку однією з найкрасивіших вулиць Києва, яка зберегла шарм старого міста й до

Бібліотечний урок «Щастя поряд – ось воно, книгою звемо його»  в бібліотеці №117 для дітей.

Напередодні шкільних канікул в бібліотеці №117 для дітей відбувся бібліотечний урок «Щастя поряд – ось воно, книгою звемо його». Бібліотекар Світлана Кутакова розповіла учням 6-і класу СЗШ №316 про те, що саме книга надає безліч можливостей для набуття знань, духовного

Психологічний тренінг «Емоційний інтелект або емоційна грамотність».

Про емоційний інтелект йшлося на черговому психологічному тренінгу проєкту «Середа з психологом». Сьогодні разом з психологом ЦРБ ім. В. Стуса Альоною Лук’яненко вчилися розпізнавати емоційний стан, визнавати негативні і позитивні почуття та керувати власними емоціями. Її професійні поради, цікаві техніки

Вечір поетичного настрою «На крилах поезії» в бібліотеці ім. С. Руданського.

Всесвітній день поезії – чудова нагода доторкнутися до величезної скарбниці українського поетичного слова та чарівної музики. Для шанувальників поезії в бібліотеці ім. С. Руданського відбувся вечір поетичного настрою «На крилах поезії», в ході якого звучали вірші славетних українських поетів й

Надішліть нам повідомлення