Централізована бібліотечна система Дарницького району

Ханачкова, П. Невже це все правда?

Ханачкова, П. Невже це все правда? : міфи й упередження про тварин / П. Ханачкова. – Харків : Ранок, 2018. – 37 с.Ханачкова, П. Невже це все правда? : міфи й упередження про тварин / П. Ханачкова. – Харків : Ранок, 2018. – 37 с.

Лис - підступний крадій. Ведмідь - загроза для всього лісу. Страус - боягуз, який ховає голову в пісок. Існує чимало таких порівнянь. Цікаво, чи всі вони правдиві?

(Бібліотека № 157)

 

 

 

Фантастичні рослини і не тільки…

Фантастичні рослини і не тільки… . – Харків : Ранок, 2018. – 96 с.Фантастичні рослини і не тільки… . – Харків : Ранок, 2018. – 96 с.

Всесвітньовідома оксфордська серія адаптованої науково-популярної літератури для навчання читання. Унікальні кольорові фотографії, малюнки і пояснення до них розвивають критичне мислення і лексичну грамотність. П’ять рівнів складності текстів допоможуть підібрати книгу для кожного малюка.

(Бібліотека № 157)

 

Сперроу, Д. Дитяча енциклопедія космосу

Сперроу, Д. Дитяча енциклопедія космосу / Джайлс Сперроу. – Харків : Віват, 2018. – 128 с.Сперроу, Д. Дитяча енциклопедія космосу / Джайлс Сперроу. – Харків : Віват, 2018. – 128 с.

Ця енциклопедія — унікальний шанс вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, довідатись якомога більше про інші світи, краще пізнати нашу ніби знайому, але таку загадкову Землю. Достовірні наукові факти, яскраві реалістичні ілюстрації та світлини, захопливі подробиці зроблять мандрівку міжзоряним простором незабутньою.

(Бібліотека № 157)

 

Космос, повітря, вода і не тільки…

Космос, повітря, вода і не тільки… . – Харків : Ранок, 2018. – 72 с.Космос, повітря, вода і не тільки… . – Харків : Ранок, 2018. – 72 с.

Всесвітньовідома Оксфордська серія адаптованої науково-популярної літератури для навчання читання. Унікальні кольорові фотографії, малюнки і пояснення до них розвивають критичне мислення і лексичну грамотність. П’ять рівнів складності текстів, допоможуть підібрати книгу для кожного малюка.

(Бібліотека № 157)

 

Домашні улюбленці і не тільки…

Домашні улюбленці і не тільки… . – Харків : Ранок, 2018. – 96 с.Домашні улюбленці і не тільки… . – Харків : Ранок, 2018. – 96 с.

Всесвітньовідома Оксфордська серія адаптованої науково-популярної літератури для навчання читання. Унікальні кольорові фотографії, малюнки і пояснення до них розвивають критичне мислення і лексичну грамотність. П’ять рівнів складності текстів допоможуть підібрати книгу для кожного малюка.

(Бібліотека № 157)

 

 

Генехтен, Г. В. Неймовірна, але правдива історія про динозаврів

Генехтен, Г. В. Неймовірна, але правдива історія про динозаврів / Гвідо Ван Генехтен. – Харків : Ранок, 2018. – 24 с.Генехтен, Г. В. Неймовірна, але правдива історія про динозаврів / Гвідо Ван Генехтен. – Харків : Ранок, 2018. – 24 с.

У звичайної курки є таємниця: вона - нащадок динозаврів. А всім, хто має сумніви, курка показує сімейний фотоальбом. У ньому і світлини, і перевірені факти, і смішні історії з життя доісторичних родин.

(Бібліотека № 157)