Централізована бібліотечна система Дарницького району

Ярош, В. Три горішки для Сашка

Ярош, В. Три горішки для Сашка : повість / Вікторія Ярош. – Київ : Фонтан казок, 2019. – 261 с.Ярош, В. Три горішки для Сашка : повість / Вікторія Ярош. – Київ : Фонтан казок, 2019. – 261 с.

Дев’ятирічний Сашко — син олігарха. У нього є все, про що тільки може мріяти дитина, ба навіть набагато більше. Але дорослі ігри в аристократизм, якими так переймаються батьки, для Сашка відверто нудні, а матеріальні цінності не можуть замінити цінностей справжніх — насамперед світлої, щирої й безкорисливої дружби. І так триває доти, доки в Сашковому житті не з’являється… Сантиметрик! Хто він: маленький чарівник, який може виконувати бажання, чи уявний друг, Сашкове «друге я»? Вирішувати тобі, юний читачу — тим паче, що з появою Сантиметрика має шанс докорінно змінитися не лише Сашкове життя, а й твоє.

(Бібліотека № 157, Бібліотека №160)

 

Чубач, Г. Т. Біла казка

Чубач, Г. Т. Біла казка / Г. Т. Чубач. – Київ : АртЕк, 2018. – 15 с.Чубач, Г. Т. Біла казка / Г. Т. Чубач. – Київ : АртЕк, 2018. – 15 с.

Видавничий дім «АртЕк» відома поетеса, лауреат премії імені Лесі Українки, Ганна Чубач та її донька, художниця Роксана вітають малечу з Новим роком цікавою і доброю казкою про веселих ведмежат Сміха й Оха.

(Бібліотека № 157)

 

 

 

Мозер, Е. Чудові історії на добраніч

 Мозер, Е. Чудові історії на добраніч / Ервін Мозер. – Чернівці : Книги XXI : Чорні вівці, 2018. – 237 с.Мозер, Е. Чудові історії на добраніч / Ервін Мозер. – Чернівці : Книги XXI : Чорні вівці, 2018. – 237 с.

77 добрих історій на добраніч від Ервіна Мозера. Хочете взнати, як затишно перезимувати під землею? Потрібно облаштувати собі тепленьку нірку, назбирати харчів, але найголовніше – покликати друзів: полярного ведмедика Улісса, кішечку Катріну, кмітливих мишенят Антьє й Антона й таємничого листопузого птаха! Тоді у вашій оселі пануватиме затишок, а захопливим історіям не буде кінця-краю. І не забудьте улюблену книжечку, від якої навіть пан Пугач передумав полювати мишок і тепер щовечора читає їм веселі оповідки.

(Бібліотека № 157)

 

Кузякін, К. Кожен може поцілувати Принцесу

Кузякін, К. Кожен може поцілувати Принцесу : казки про дівчисько з палацу / К. Кузякін. – Харків : Віват, 2018. – 78 с.Кузякін, К. Кожен може поцілувати Принцесу : казки про дівчисько з палацу / К. Кузякін. – Харків : Віват, 2018. – 78 с.

Казково-детективна історія про Сплячу Принцесу — на дуже новий лад! У королівстві сталася велика неприємність: утік генерал-бухгалтер, прихопивши королівську скарбницю. Щоб урятувати становище, Король і Головний Радник пан Етикетус вдалися до… хитрощів. І тепер кожен, хто сплатить організаційний внесок і відгадає три загадки, зможе поцілувати Принцесу, яку раптом пойняла сплячка. Ось тільки ця непосида зовсім не хоче ні спати, ні цілуватися… І далі події розвиваються так несподівано і стрімко, що читачам точно не доведеться нудьгувати. А кумедні ілюстрації й легкий добрий гумор викличуть дзвінкий сміх.

(Бібліотека № 157)

 

Карпа, І. І. День усіх білок

Карпа, І. І. День усіх білок / І. І. Карпа. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 95 с.Карпа, І. І. День усіх білок / І. І. Карпа. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 95 с.

«День усіх білок» це розповідь про те, що насправді є цінним у житті та як важливо вміти боротися за свої права, незалежно від того, хто ти: дорослий, дитина чи лісове звірятко. Книжка сповнена пригод і гумору, карколомних поворотів і складних ситуацій, з яких хоробро виплутуються наші герої: білки і собаки, сови і кроти, лісники і бандити. Це добра й бешкетлива історія про дружбу, свободу і Мрію. Видання розраховане на дітей молодшого, середнього і старшого шкільного віку та їхніх батьків.

(Бібліотека № 157)

 

Дяченко, М. Ю. Зло не має влади

Дяченко, М. Ю. Зло не має влади : роман / Марина Юріївна Дяченко, Сергій Сергійович Дяченко. – Харків : Фоліо, 2018. – 316 с.Дяченко, М. Ю. Зло не має влади : роман / Марина Юріївна Дяченко, Сергій Сергійович Дяченко. – Харків : Фоліо, 2018. – 316 с.

Що чекає Королівство, мешканці якого забули свого короля? Звісно, воно приречене на загибель та запустіння. Тим більше коли його осаджує Сарана — жахлива стонога і сторука навала змітає й витоптує все на своєму шляху, і немає від неї порятунку. У Ліни, мага дороги, є лише три дні, щоб урятувати Королівство...

(Бібліотека № 157)