Централізована бібліотечна система Дарницького району

Адреса: пр. М. Бажана, 32a, [показати на карті]
тел. 573-00-70 
графік роботи: 
щоденно – з 10.00 до 18.00 
завідувач бібліотекою – Власюк Світлана Миколаївна 

d12

Бібліотека заснована у 1978 році. Книжковий фонд — 19 912 примірників. Щорічно обслуговує понад 4 500 користувачів, кількість відвідувань за рік — 37 000, книговидач — 91 000 примірників. Обслуговує читачів Харківського масиву з 1997 року. Робота бібліотеки спрямована на допомогу дітям у самопізнанні, розкритті своїх здібностей, визначенні мети свого життя, вихованні власної індивідуальності, відчуття себе громадянином. Структура бібліотеки: відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-6 класів (абонемент і читальний зал); відділ обслуговування учнів 7-9 класів, молоді та інших груп читачів. (абонемент і читальний зал);

Напрямком роботи бібліотеки є постійна співпраця з гімназіями, школами-мистецтв, школами- садками району «Вирлиця», «Всесвіт», «Позняки», дитячими садочками № 20 і № 314 за розробленою програмою «Майбутній читач» в рамках міської програми «Мої перші кроки в бібліотеці».

Бібліотекою налагоджений контакт з представництвом у м. Києві видавництвом «Ранок», з видавництвами журналів «Малятко», «Соняшник», «Пізнайко». Особливу зацікавленість у читачів бібліотеки викликає зоокуточок «Жива експедиція юним природолюбам».

В бібліотеці працюють:
- група за інтересами з основ бібліотечно-бібліографічної грамотності для дошкільнят "Майбутній читач";
- група за інтересами з валеологічного вихованняі для дошкільнят "Малятко - здоров'ятко".
 Заняття відбуваються щомісяця, інформація за тел. 565-15-39