Централізована бібліотечна система Дарницького району

«

»

ЦБС Дарницького району

Відкриття виставки «Внутрішній Ренесанс» в Мистецькій галереї бібліотеки ім. Миколи Руденка

Сьогодні в Мистецькій галереї бібліотеки ім. Миколи Руденка відбулось відкриття виставки «Внутрішній Ренесанс», покликана дати відчути радість мистецтва як досвідченим глядачам, так і тим, хто лише починає з ним знайомитися.

 

Відвідувачі виставки – мешканці Дарницького району, мали можливість ознайомитися з роботами шести українських молодих художниць, що працюють у різноманітних техніках і стилях – від класичної ботанічної ілюстрації та пейзажу до концептуальних досліджень взаємодії людини і простору. Кураторка виставки – культуролог, арт-менеджерка, музейна едукаторка Світлана Цуркан розповіла про представлені майстрами твори, які дозволяють побачити флористичні замальовки, декоративні начерки з серії «Пори року», що фіксують миті природної краси, гру кольорів оригінальних сучасних творів, подібних на дитячі малюнки, що насправді спираються на традиції мистецтва авангарду.

Виставка в Мистецькій галереї бібліотеки ім. Миколи Руденка триватиме до 12 червня 2021 року. Пропонуємо усім охочим поринути у чудовий світ образотворчого мистецтва, яке не має меж і не підвладне часу! Ласкаво просимо!